LÉKAŘSKÉ PROCEDURY

Popis procedur, které jsou používány v rámci projektu Virtuální estetické medicíny E - KONZULTACE®:

Chemický peeling

Kontrolované odstranění povrchové vrstvy kůže, které zmírňuje vrásky, pigmentové skvrny, nerovnosti pokožky, léčí akné. Bez společenského omezení - tzn., že můžete druhý den normálně do práce i do společnosti. Slovo „chemický“ je zastaralé, s chemií peeling od francouzské značky Filorga, se kterým pracujeme, nemá nic společného. Obsahuje 18 aktivních složek, které o pleť pečují: vitamíny, antioxidanty, dále látky proti pigmentovým skvrnám (kyselina kojová, medvědice lékařská) a proti akné.

 

Doporučuje se 3-5 ošetření s týdenním rozestupem. Efekt je jednak okamžitý (projasnění a vyhlazení pleti) a jednak postupný (zmírnění a zmenšení pigmentových skvrn, vrásek, akné).

 

První ošetření provádí kosmetička s nejnižší koncentrací pro otestování citlivosti pleti, další ošetření již provádí lékař, který určí vhodnou koncentraci i dobu působení. Ošetření můžete absolvovat samostatně (cca 20minut) nebo může být doplněno o masáž a masku Filorga, která je velmi vhodná zejména u vyšších koncentrací, neboť pleť výborně zklidní a naplní výživnými látkami, které pleť po peelingu mnohem snáze absorbuje.

Po ošetření se vždy důsledně chránit proti UV záření krémy s SPF alespoň 30. Jinak bez omezení.

 

Cena jednoho ošetření 1.500,- Kč.

Mezoterapie

Injekční mnohočetná aplikace polyrevitalizačního roztoku NCTF® do kůže. NCTF® je patentovaný roztok francouzské značky Filorga, která mezoterapii cca před 30 lety vyvinula. Tento roztok obsahuje: vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty, minerály a kyselinu hyaluronovou.

 

Odstraňuje vrásky - přirozeně, bez změny mimiky. Dodáváme jenom látky tělu vlastní, není potřeba testovat na alergii. Nejpřirozenější odstraňování známek stárnutí. Jediné ošetření, které odstraňuje nejenom důsledky stárnutí (vrásky, ztenčená a povadlá kůže), ale i příčiny stárnutí (dodání hloubkové hydratace a výživných složek).

 

Lékař doporučí protokol (frekvenci) ošetření. Provádí se v povrchové anestézii krémem, ošetření je téměř bezbolestné.

 

Ideální na jemné vrásky v okolí úst, očí, na zpevnění pleti. Možné aplikovat také na krk, dekolt, ruce. Po aplikaci se vyhnout extrémním vysokým i nízkým teplotám, které ničí jak vitaminy, tak kyselinu hyaluronovou (tzn. sauna, solárium, kryokomora). Jinak bez omezení.

 

Cena jednoho ošetření: 2.700,- nebo 3.500,- Kč dle použitého produktu.

Hydrolifting

Injekční mnohočetná aplikace roztoku do kůže, která způsobí efekt srovnatelný s jemným chirurgickým liftingem. Výsledku je dosaženo pomocí látek, které se v kůži běžně vyskytují - kyselina hyaluronová, vitaminy, minerály, antioxidanty a aminokyseliny. Kůže se během jednoho-dvou týdnů vypne a zpevní. Nejpřirozenější metoda viditelného omlazení kůže.

 

Ošetření se provádí v lokální anestézii krémem a je téměř bezbolestné. Opakování doporučí lékař dle známek stárnutí a stavu pokožky. Nejčastější místa aplikace: obličej, dále krk a dekolt, ruce.

 

Po aplikaci je pokožka mírně začervenalá, což vymizí cca za půl hodiny, a jsou viditelné drobné papulky (=pupínky), které mohou přetrvávat max. 3 dny, než se kyseliny hyaluronová rovnoměrně rozprostře v kůži. Je možné použít make-up i jít druhý den do práce, společenskou akci raději za 3 dny, cca za 14 je pokožka nejkrásnější.

 

Po aplikaci se vyhnout extrémním vysokým i nízkým teplotám, které ničí jak vitaminy, tak kyselinu hyaluronovou (tzn. sauna, solárium, kryokomora). Jinak bez omezení.

 

Cena jednoho ošetření: 7.100,-Kč.

Dermální výplně

Injekční výplň jemných až velmi hlubokých vrásek. Nejmodernějším výplňovým materiálem je čistá kyselina hyaluronová, která je v těle i kůži běžně obsažena, ale její množství se s věkem snižuje. Efekt je přirozený a okamžitý - aplikace dermální výplně bezprostředně omlazuje o několik let. Pro svůj přirozený a okamžitý efekt jde o nejoblíbenější ošetření.

 

Zákrok se provádí v lokální anestézii krémem nebo ve svodné anestezii (jako u zubaře) nebo lze použít bezbolestnou kanylku. Ošetření je tedy nebolestivé, jenom při aplikaci cítíte mírné pálení, které brzy odeznívá. Zákrok cca na půl hodiny, který Vás nijak nevyřadí ze společenského života.

 

Dermálními výplněmi se nejčastěji ošetřují nosoretní vrásky, vrásky od koutků úst, zvětšují rty a další.

Dermální výplň se postupně vstřebává, trvanlivost je přibližně 1 rok (individuálně zejména v závislosti na metabolismu člověka).

 

Po aplikaci se vyhnout extrémním vysokým i nízkým teplotám, které ničí kyselinu hyaluronovou (tzn. sauna, solárium, kryokomora).

 

Cena dle druhu a spotřebovaného množství, např. cena 1 ml na vyplnění nosoretních vrásek je 4.500,-Kč.

Botulotoxin (Botox®, Dysport®)

Látka odstraňující mimické vrásky. Aplikuje se injekčně do svalu. Botulotoxin způsobí relaxaci (uvolnění) svalu, sval se nesmršťuje a vráska se vyhladí.

 

Účinek nastupuje cca za 3 dny až 3 týdny a vydrží 4-6 měsíců. Poté dojde k plné obnově funkce svalu a je potřeba, pokud chceme udržet efekt vyhlazení vrásek, aplikaci znovu opakovat.

 

Ošetření je bezbolestné, provádí se bez analgezie, cítíte jen malé štípnutí. Jde o oblíbené ošetření, které zabere jen několik málo minut - tzv. ošetření „místo oběda“, poté se bez omezení můžete vrátit do práce, či pokračovat v jakékoli činnosti. Dodržet je potřeba jen 4 hodiny vzpřímené polohy a vynechat extrémní fyzickou zátěž ten den.

 

Cena se odvíjí od lokality a množství materiálu, například odstranění mimických vrásek v okolí obou očí od 2.900,- Kč, glabella neboli mračivka cca 3.150,- Kč.

 

Pro přirozený efekt je ideální toto ošetření kombinovat s mezoterapií.

design by AG25 s.r.o. 2012

www.e-konzultace.cz

+420 377 244 377

Galerie Dvořák
nám. Generála Píky 27, Plzeň